Uued tooted

Suuremõõtmelised keraamilised slabid

Tõsta esile mustrite kaunidust suuremõõtmeliste keraamiliste plaatide abil. Vuukide minimaalsus loob ruumides kaasaegsema ja avarama ilme.

Loe lähemalt

Forbo Onyx+

Onyx+ on märgruumi seinakattelahendus, mis ühendab nii esteetilised kui ka tehnilised omadused. See sobib täiuslikult kommertskasutuseks, näiteks tervishoiuasutuste, hoolde- ja vanadekodude märgruumidesse. Onyx+ pakub neutraalset värvipaletti koos mõne erksa aktsenttooniga. Sarja Onyx+ värvitoonid sobivad kokku meie märgruumi põrandakattega Step, homogeense vinüülkattega Sphera Element ja akustilise vinüülkattega Sarlon Sparkling. Nii saame anda märgruumide jaoks täislahenduse alates põrandast ja lõpetades seinaga.

Loe lähemalt

Forbo Surestep Balance R10/B

Surestep Balance on Forbo uus toode, mille värvivalik, minimalistlik disain ning matt viimistlus on spetsiaalselt loodud hoolekandeasutustele. Õrn täpimuster ja uus Satin-viimistlus annavad materjalile ekstra mati välimuse, mis on ideaalsed mittestimuleerivatesse keskkondadesse, kus on oluline valguspeegelduste minimeerimine. Toonid on rahustavad ja harmoneeruvad hästi erineva puiduga. Sobib ka märgade ruumide jaoks, sest vastab libastumisklassidele R10 ja A+B. 

Loe lähemalt

Forbo Surestep Fast Fit R10

Liimivabalt paigaldatav Surestep Fast Fit on uus ehtne turvapõrand, mida saab kiiresti paigaldada erinevatele aluspindadele, sealhulgas värskele, veel niiskele betoonile. Reljeefne põhimik lubab niiskusel paigaldusjärgselt eralduda, lisades samas materjalile 14 dB sammuheli summutavust. PUR Pearl viimistlus tagab pleki- ja kemikaalikindluse, mistõttu seda on lihtne puhastada. Paigaldus on võimalik ka täiesti lahtiselt, kuid soovitame kasutada kahepoolset teipi materjali paremaks fikseerimiseks. 

Loe lähemalt

Scent

Scent on luksuslik polüamiidist rullvaip, mis sobib suurepäraselt kodustesse tingimustesse ning mõõduka koormusega ühiskondlikele pindadele. Scent on saadaval 14 värvitoonis.

Loe lähemalt

Seduction

Seduction kollektsiooni iseloomustab vastupandamatu pehmus kombineerituna läikega. Ülimalt pehme ja vastupidav Seduction on saadaval 17 värvitoonis. Sobib kasutamiseks nii kodustes tingimustes kui ka kontorites ja hotellides.

Loe lähemalt

Akustilised seinapaneelid Classic

Klassikalise disainiga akustilisi seinapaneele on võimalik kasutada aktsentseina kujundamiseks, televiisori tagumise seina viimistlemiseks või hoopis ruumidevaheliste uste peitmiseks. Võimalused on lõputud. Nende abil on lihtne luua tervislik helikeskkond kodus, kontoris või avalikus ruumis. MDFist valmistatud ribid on kaetud naturaalsese puiduspooniga, mis rõhutab loomulikkust. Keskkonnasäästlikus on tänapäeval eriti oluline, seetõttu on kasutatud akustilise PET vildi valmistamiseks taastöödeldud plastpudeleid.

Loe lähemalt

Akustilised seinapaneelid Barcode

Barcode akustilisi seinapaneele on võimalik kasutada aktsentseina kujundamiseks, televiisori tagumise seina viimistlemiseks või hoopis ruumidevaheliste uste peitmiseks. Võimalused on lõputud. Nende abil on lihtne luua tervislik helikeskkond kodus, kontoris või avalikus ruumis. MDFist valmistatud ribid on kaetud naturaalsese puiduspooniga, mis rõhutab loomulikkust. Keskkonnasäästlikus on tänapäeval eriti oluline, seetõttu on kasutatud akustilise PET vildi valmistamiseks taastöödeldud plastpudeleid.

Loe lähemalt

HARO Chevron

HARO Chevron on trendika mustri ja tõetruu puiduimitatsiooniga laminaat. Mustriga sünkroniseeritud pinnastruktuur lisab naturaalsust ja soojust. 1-lipilist disaini rõhutab 4 mikrofaasi. Ajatu disain mis kestab pikki aastaid ja on hõlbus hooldada.

Loe lähemalt

STP Woodpeak

STP Woodpeak kollektsioon on midagi täiesti teistsugust - erilised formaadid ja mustrid kombineerituna austusega looduse ja keskkonna vastu. Woodpeak kollektsioonis sisaldub üle 30 disaini ja üle 30 värvitooni, mida omavahel kombineerides on võimalik luua täiesti kordumatuid ja omanäolisi lahendusi. Tegemist on spoonparketiga, mis on äärmiselt vastupidav tänu eriliselt tihedale HDF vahekihile ja lakiga immutatud pealispinnale. Alumine, tasakaalustav kiht on lakitud, suurendades tulekindlust ja stabiilsust. Kergelt harjatud pind rõhutab puidu naturaalset ilu ja 4V mirkofaas toob iga parketilaua kaunilt esile. Perfektselt kalibreeritud parketilauad on võimalik paigaldada patenteeritud LockSTP lukustussüsteemi abil ujuvalt. Soovi korral on võimalik parkett paigaldada ka lausliimimise teel.

Loe lähemalt