Uued tooted

Desso x RENS

Mänguline ja läbimõeldud lahendus plaatvaipade taaskasutamisele - see uhiuus Desso plaatvaiba kollektsioon on valminud koostöös Studio RENS'ga, kelle disainerid tulid välja leidliku värvimismeetodiga - üks pool plaadist värvitakse punaseks. Populaarsetest Desso kollektsioonidest kasutuselt kõrvaldatud plaadid moodustavad nüüd 3 uut disainikombot  - Hopscotch, Tangram, Checkers. Hopscotch on särav ja ergas toonide segu, millel on karge kollane ja roheline ülemtoon, mis meenutavad kevadet. Maitsekas Tangram on kontrastiderikas: see kombinatsioon on täiesti ootamatu, kuid väga praktiline. Checkers on segu klassikalistest hallidest koos pilkupüüdva ja sooja punasega - ajatu ja stiilne.

Loe lähemalt

Xeno

Xeno on klassikaline ühevärviline nõelviltvaip, mis sobib kasutamiseks kaubandus- ja äripindadel. Rullvaibale on omistatud kasutusklass 33, mis tähendab, et vaip sobib kasutamiseks ka suure käidavusega aladel. Xeno on saadaval 13 toonis. Rulli pikkus 30 m, laius 2 m.

Loe lähemalt

Corkett Design Arteo XL

Printkork ehk tamme välimusega korkparkett on moodne tõlgendus klassikalisest korgist. Kaasaegne põrandakate, mis on osa jätkusuutlikust eluviisist.

Loe lähemalt

Corkett Classic

Klassikalise välimusega HARO korkparkett, mis loob teie kodus õdusa atmosfääri. Korkparketil on palju häid omadusi, mis mõjuvad positiivselt teie kodu õhustikule. 

Loe lähemalt

Simply by Nature

Looduse imedest inspireeritud kollektsioon Simply by Nature toob töökeskkondadesse orgaanilised mustrid ja pehmed tekstuurid. See on nagu sõõm värsket õhku. Simply by Nature maalähedastes toonides värvipalett sulandub suurepäraselt erinevate esteetikatega. Simply by Nature koosneb 4 erinevast disainist, mis töötavad ideaalselt nii koos kui ka eraldi - Arrange, Array, Offset ja Structure. Kollektsioon on saadaval 50x50 cm plaatidena.

Loe lähemalt

Kindred

Kindred toob soojust ja mugavust igasse interjööri. See kollektsioon avab võimalused sidusateks disainideks, mis toetavad inimeste koostööd ja ühenduvust. Valikus on silmatorkavate üleminekutega värvid ja mustrid. Kindred kollektsioon koosneb 5 erinevast disainist, mis töötavad suurepäraselt nii koos kui ka eraldi - Belong, Dream, Illusion, Memory ja Together. Belong, Dream ja Memory on saadaval 18 toonina, rahulikest hallidest erksa punaseni. Illusion ja Together on saadaval 9 kaasaegse toonina. Kokku koosneb kollektsioon 72 unikaalsest disainist, mis annavad võimaluse luua eristuvaid töökeskkondi.

Loe lähemalt

HARO Tritty 100 Gran Via 4V

Oma inspireeriva välimuse ja pinnastruktuuriga on HARO laminaatpõrandat väga keeruline eristada naturaalsest puitparketist. Tritty 100 Gran Via neljast küljest faasitud pikk ja lai plank annab ruumidele avarama ilme. XL formaadis disainlaminaat vastab ka kõrgetele nõudmistele.

Loe lähemalt

Haven

Haven on kollektsioon, mis tekitab koduse meeleolu, mugavuse ja tuttavlikkuse, see toidab meie instinktiivset soovi tunda end maailmas turvaliselt, maandatuna ja tasakaalus. Haven on saadaval 3 erineva disainiga, mis on omavahel suurepäraselt kombineeritavad - Familiar, Honest ja Identity. Kõik disainid on saadaval 12 mahedas värvitoonis, neutraalsetest hallidest erksa kollaseni. Kollektsioon on saadaval 25x100 cm plankudena.

Loe lähemalt

Forbo Sphera SD

Forbo Sphera SD|EC kollektsioon koosneb kahest alamkollektsioonist: Sphera SD (staatilist elektrit hajutav) ja Sphera EC (staatilist elektrit juhtiv). Mõlemad põrandakatted on usaldusväärne lahendus kõige nõudlikumatesse kontrollitud keskkondadesse. Sphera SD on staatilist elektrit hajutavate omadustega põrandakate. Püsiva ja usaldusväärse toimivuse tagamiseks on lisatud teatud kogus elektrit hajutavaid laaste. Reljeefne liivastruktuur annab põrandakattele lihtsasti puhastatava mati pinna.

Loe lähemalt

Forbo Sphera EC

Forbo Sphera SD|EC kollektsioon koosneb kahest alamkollektsioonist: Sphera SD (staatilist elektrit hajutav) ja Sphera EC (staatilist elektrit juhtiv). Mõlemad põrandakatted on usaldusväärne lahendus kõige nõudlikumatesse kontrollitud keskkondadesse. Sphera EC on elektrit juhtivate omadustega homogeenne vinüülpõrandakate. Püsiva ja usaldusväärse toimivuse tagamiseks on lisatud teatud kogus musti süsinikulaaste. Marmori mustriga laastud pehmendavad välimust ja annavad sellele ehtsa ilme. 13 värvitoonis põrandakatet on lihtne puhastada ning tänu reljeefsele liivastruktuurile on tagatud matt pind.

Loe lähemalt