Uued tooted

Natucer d'Autore

Värvid ja geomeetria põnevates väikevormides. Need pressitud ja glasuuritud portselanplaadid näevad välja nagu käsitsi meisterdatud, kuid tegelikult on valmistatud tipptehnoloogia abil. Kombineeri mustreid ja loo erinevaid visuaale. Tulemus üllatab igal juhul! 5 disainitüüpi, 2 plaadiformaati - 13 x 13 ja 10 x 20 cm. Rahuliku tausta julgetele mustritele loovad mõõtulõigatud 40x120 Austral keraamilised seinaplaadid.

Loe lähemalt

Natucer Evoke

Ebaühtlase pinnaga matid seinaplaadid. 8 värvitoonis telliseformaate mõõduga 6.5x26 cm täiendavad kaks heledat Austral põhiplaati suurusega 40x120 cm.

Loe lähemalt

Natucer Memory

In&Out lihtsa urbanistliku disainiga portselanplaadid viies värvitoonis - terrakotast tumesiniseni. Suured 60x120 cm, R9 Comfort-viimistlusega plaadid sobivad hästi sisetingimustesse. Väiksemad mõõdud - 18x18, 18x36 ja 36x36 cm - on omavahel kombineeritavad ning sobivad oma R11 viimistlusega hästi just välitingimustesse. Lisaks libastumiskindlusele on need ka antibakteriaalse töötlusega, mis teeb neist hea lahenduse paljaste jalgade alla nt  basseinialadel.

Loe lähemalt

Ezarri klaasmosaiigid

Klaasmosaiik on levinud lahendus erinevate vormide viimistlemisel keerukates tingimustes - erikujulised basseinid, ekstreemsete temperatuuride ja kõrge niiskustasemega saunad või spaad, aga ka kodune dushinurk või köögi pritsmesein. Ezarri on siinkohal väga hea valik, sest nende 30 aastane kogemus põhineb innovatsioonil, kõrgel kvaliteedil ja teenindusel. Tänu kaasaegsele laosüsteemile suudetakse 95% tellimustest täita väga kiiresti. Ezarri klaasmosaiik koosneb 100% taastöödeldud klaasist, mis teeb sellest ka keskkonnale sõbralikuma valiku. Kuna mosaiigid koosnevad täielikult klaasist, on nende veeimavus praktiliselt null. Seetõttu on Ezarri eriti hea lahendus just märgade alade katmisel. Ezarri klaasmosaiigi võimalused: 1. Vormivabadus. Võid lihtsalt katta nii sirgeid kui ümaraid vorme. Üleminek ühelt teisele on sujuv ja esteetiline. 2. Suur värvivabadus. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab luua iga tooni, mida endale ette kujutad. Tegelikult võid oma seina ka pimedas    helendama panna. Seda nii üksiku ruudu kui terve pinna ulatuses. Ja digiprindi abil saad mosaiigile trükkida kasvõi oma lemmikkassi pildi.   3. Kolm erinevat mõõtu: klasskaline 2.5 x 2.5 cm, eriline 3.6 x 3.6 cm ja moodne 5 x 5 cm. 4. Ainulaadne Ezarri JointPoint ühendussüsteem, mis on senini parim pakutav lahendus. Eelisteks on maksimaalne kontaktpind, paigaldamise lihtsus ja kiirus (25% kiirem paigaldus kui nt paberipõhisel süsteemil), niiskusele mittetundlikkus ning suurepärane tulemus. Ka kõige väiksemad alad tulevad ühtlase pinna ja sirgete joontega. 5. Ezarri kodulehel olev mix-generator aitab väga lihtsalt luua just sulle sobiva klaasmosaiigi värvikombinatsiooni. Proovi ise! www.ezarri.com/en/mix-generator  

Loe lähemalt

LC WegaTech

WegaTech’i on pandud nii vulkaanilise kivi rahulikkus, detailide elegants kui looduslik originaalsus.Tänu oma lihtsale ilule ja  sisulisele võimekusele on sellest saanud arhitektide ja disainerite lemmik. Suurepäraste tehniliste omadustega plaat sobib ideaalselt ka suure koormusega pindadele. 7 plaadimõõtu. Paksus 9 mm.

Loe lähemalt

LC KronTech

Poleeritud tsemendi minimalistlik rikkalikkus koos võimeka portselanist kivikeraamika tehniliste omadustega. Soliidsete massiivsete toonidega kollektsioon on ajatu ja elegantne, andes visuaalne efekti koos tehnilise läbimassplaadi tugevusega. 7 plaadimõõtu. Paksus 9 mm.

Loe lähemalt

Fioranese Cementine OpenAir

Silvia Stanzani tsementplaatidest inspireeritud dekoratiivsed ja turvalised õueplaadid, mis sobivad kasutamiseks nii välialadel kui basseinides. 6 mustrit 20x20  plaadiformaadis. Libastumiskindlus R11.

Loe lähemalt

Cisa Wall Inspiration

Rustikaalne telliskividisain sobib kasutamiseks nii seinal kui põrandal. 3 värvitooni plaadimõõdus 7.5 x 25 cm. Mõõtulõikamata portselanplaat, naturaalne R10 viimistlus.

Loe lähemalt

LC Wam

Paekivi olemus ja selle looduslik elegants, mis saavutavad täiusliku tasakaalu tonaalsuste ja viimistluste vahel. Wam esindab uut arhitektuuri - naturaalset kiviimitatsiooni, mis pakub paremaid tehnilisi omadusi ja muudab selle paremini töödeldavaks.

Loe lähemalt

SA Shadestone

Shadestone´i  iseloomustab viies kaasaegses naturaalses toonis välja töötatud värvisüsteem ja kolmemõõtmeline graafika. Selle mitmetahuline hing sobib ideaalselt kaasaegse arhitektuuri sise- ja välisprojektidesse. 3 erinevat pinnaviimistlust: naturaalne, poleeritud ja antislip - viimane on spetsiaalselt välistingimustes kasutamiseks ning saadaval ka 2 cm paksusena. Kollektsiooni täiustavad erinevad dekoorid.

Loe lähemalt