Uued tooted

Fioranese Cementine OpenAir

Silvia Stanzani tsementplaatidest inspireeritud dekoratiivsed ja turvalised õueplaadid, mis sobivad kasutamiseks nii välialadel kui basseinides. 6 mustrit 20x20  plaadiformaadis. Libastumiskindlus R11.

Loe lähemalt

Fioranese Land of Italy by Davide Tonelli

Land of Italy on Davide Tonelli uurimuse tulemus ikoonilisest Itaalia kivist, mida kasutati juba vanas Roomas - see on kompaktne lubjakivi, mida täiendavad erineva kuju ja suurusega fossiilifragmendid. Kaasaegne mahe värvipalett, 2 disaini, 4 plaadiformaati ja 3 viimistlust. Kollektsiooni täiendavad geomeetrilised dekoorid ja mosaiigid.

Loe lähemalt

Tessera In-touch

Paindlike kontoriruumide trend viib mõttele, et muljelt ja stiililt kutsuvamad ning rahulikumad tööruumid teeksid töötajad tööl õnnelikumaks ja suurendaksid produktiivsust. Selline lähenemine tekitab vajaduse rahustava, tuttavliku ja vähem struktureeritud kontoriruumi põrandakatte järele. Võttes eeskuju käsitöötekstiilidelt ja -kudumitelt, püüavad Tessera In-touchi lauaformaadis plaatvaibad luua põrandakujunduse, mis kajastaks pehmet üleminekut tööelult elutööle.

Loe lähemalt

LayRed 40

Uus veelgi stabiilsem ja vaiksem klikühendusega LayRed 40 ühendab endas LVT tugevuse, mugavuse ja disaini. See punase tagaküljega põrandakate on hõlpsasti kohandatav iga ruumi, keskkonna ja põrandaga ning vähendab sammuheli vähemalt 21 dB. See sobib koju suurepäraselt, sest LayRed ei vaja nii siledat aluspinda kui teised LVT põrandakatted ning on jala all pehmem ja vaiksem. Elegantsed puidu- ja autentsed kividisainid annavad sellele kollektsioonile lihtsa kuid julge ilme. 2020. aasta lõpuni  saadaval ka soodushinnaga 29.90 €/m2. 

Loe lähemalt

SA Timewood

Ikooniline representatsioon ajahambale vastu pidanud puidust, mida on oskuslikult parandatud ja taastatud: kaasaegsel moel reinterpreteeritud puit, millel on tugev tööstuslik, suurlinlik varjund. Väga hea kvaliteet nii tootmisel kui graafikas annab igale lauale realistliku kulunud välimuse, milles segunevad vana puidu sooned ja praod.  3 lauamõõtu: 30x180, 30x120 ja 20x120 cm, paksus 10 mm. Mõõtulõigatud.  

Loe lähemalt

Fioranese Oaken

Puidule omane lihtne stiilikeel ning äärmiselt tõetruu disain. Puit on alati hea kaaslane, andes sooja nii kehale kui hingele. Veidi kulunud välimus lisab turvalisust. Väiksem planguformaat ja chevronlõige võimaldavad luua erinevaid mustreid. 4 värvi ja 3 formaati. Naturaalne viimistlus.

Loe lähemalt

SA Spring

Uudne ja loominguline viis seinte katmiseks. Puhaste toonidega Spring sobib eriliste seinalahenduste loomiseks nii suurtele kui väikestele pindadele. Kombineeri värve, reljeefe ja mustreid omavahel või teiste toodetega.

Loe lähemalt

Recer Grand

Lihtsad heledad reljeefid soodsa hinnaga seinaplaatide kollektsioonis. 3 plaadimõõtu: 30x90, 30x60 ja 25x40 cm. Osaliselt mõõtulõigatud.

Loe lähemalt

SA Fun

Lõbus ja julge FUN on inspireeritud unustamatutest 60-70ndatest. Puhtad ja intensiivsed toonid on ühendatud geomeetriliste mustritega. Originaalne versioon täiendamaks kaasaegseid “vintage” interjööre. Mõõtulõigatud portselanplaadid suurusega 20 x 20 cm. 10 erinevat mustrit.

Loe lähemalt

Recer Dot&Draft

Lihtsa geomeetrilise mustriga portelanplaadid seina ja põrandale. Draft on saadaval kahes formaadis: 10x10 ja 20x20 cm, Dot 10x10 cm  plaadimõõdus. Omavahel kombineerides ja erinevaid paigaldusskeeme kasutades saab luua erinevaid mustreid. Naturaalne viimistlus.

Loe lähemalt